Продовжіть прислыв я :який поріг .... вода за ... яка криниця ... слова для довідок : така й господиня ... такий й госп...
Продовжіть прислыв я :який поріг .... вода за ... яка криниця ... слова для довідок : така й господиня ... такий й господар ... доброту віддячить ...
Ответ(ы) на вопрос:
який поріг такий й господар вода за доброту віддячить яка криниця така й господиня
який поріг такий й господар вода за доброту віддячить яка криниця така й господиня.)