Продовжіть прислыв я  :який поріг ....                                      вода за ...                                      яка криниця ...   слова для довідок : така й господиня ...                                такий й госп...

Продовжіть прислыв я  :який поріг ....                                      вода за ...                                      яка криниця ...   слова для довідок : така й господиня ...                                такий й господар ...                                доброту віддячить ...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
який поріг  такий й господар вода за доброту віддячить яка криниця така й господиня
Гость
який поріг  такий й господар вода за доброту віддячить яка криниця така й господиня.)