Продовжіть речення:1.словосполучення відрізняється від речення... .2.продовжіть речення:1.словосполучення відрізняється від речення... .2. воно складається з ... .3. слова у словосполученні повязуються між собою ... .4. речення...

Продовжіть речення:1.словосполучення відрізняється від речення... .2.продовжіть речення: 1.словосполучення відрізняється від речення... .2. воно складається з ... .3. слова у словосполученні повязуються між собою ... .4. речення слугує ... .5.йому притамані такі ознаки ... .6.речення складається з ... .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
речення склпдаеться з пидмета присудка и другорядных членив речення