Продовжіть семантичний ряд пропорцій. батько=мати                             дочка=племінниця син =дочка.                               син = племінник Поясніть принципи створення таких пропорцій. Будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бабушка=Дедушка, Тётя=Дядя, Внук=Внучка, Правнук=Правнучка, Кошка=Кот, Курица=Петух, Сестра=Брат..