Продовжити казку                         Таємниця золотого листочка          Впав жовтий листок на зелену траву. Помiтив його їжак, прочитав, захвилювався. Побачила золотий листок бiлка, теж розхвилювалася. А...

                   Продовжити казку                         Таємниця золотого листочка          Впав жовтий листок на зелену траву. Помiтив його їжак, прочитав, захвилювався. Побачила золотий листок бiлка, теж розхвилювалася. А на листку…
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
равлик сидить. -Равлик,а чи тебе ще не треба спати?-спитала білка -Потрібно, але я не знаю,як опинився на цьому листику -Їжачок, їжачок!-загукала білка -Чого тобі? -Равлик загубився. -Зрозуміло.Повзи за мной.Я покажу де твої тато та мати. І равлик з їжачком поповзли до озера.А там мама й тато равлика дуже зраділи, коли побачили свого синочка. -Спасибі тобі,їжачок!