Продовжити приказки завтра завтра не сьогодни  ложка дьогтю небуди лихо хто високо литае яка праця

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"завтра, завтра - не сьогодні",- так ліниві говорять не май сто рублів, май сто друзів ложка дьогтю в бочці меду (зіпсує бочку меду) не буди лихо, поки воно тихо хто високо літає, той низько сідає Яка праця, така й плата. (Яка кроква, така й лата, яка праця , така й плата)