Продовжити прислів'я і приказки. вода, що тече повз двір... Вода сільніша... Вода солодша за... вода Дніпрова над усе... Вода біля воріт... Вода в струмку не буває... Вода має своє... Вода м'яка, а камінь... Вода найчистіша бі...

Продовжити прислів'я і приказки. вода, що тече повз двір... Вода сільніша... Вода солодша за... вода Дніпрова над усе... Вода біля воріт... Вода в струмку не буває... Вода має своє... Вода м'яка, а камінь... Вода найчистіша біля... . Довідка: джерело; здорова; ціни не має; каламутна; ціни не має; пробива; за вогонь; витоку; всяке вино.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Вода, що тече повз двір ціни не має. 2. Вода сильніша за вогонь. 3. Вода солодша за всяке вино. 4. Вода Дніпрова над усе здорова 5. Вода біля воріт  6. Вода в струмку не буває каламутна 7.Вода має своє джерело 8. Вода м"яка, а камінь пробива 9.Вода найчистіша біля витоку