Продовжити твір Я вважаю,що у стосунках молодих людей головне - кохання і не треба звертати увагу на соціальний стан коханої людини
Ответ(ы) на вопрос:
..адже соціальний стан завжди можна виправити, а щире кохання - одне.. Головне чим є людина для тебе. Розумна та кмітлива людина завжди зуміє знайти роботу відповідно до власних здібностей. Це не проблема. Несправедливо відмовлятися від власного щастя тільки через соціальну нерівність.