Професія корній корнійовича з мультика лунтик. написати що він робить під землею

Професія корній корнійовича з мультика лунтик. написати що він робить під землею. описати як він це робить та яку користь це дає Срочно!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Корній Корнійович працює шахтарем під землею.Він видобуває корисні копилини із землі.Наприклад:Граніт,Золото,Мідь,Титан,Торф  та багато інших. Корисні копалини дають багато користі.Тому що вони нам допомагають у побуті.Наприклад без солі суп не буду смачним,а без води не буде життя.Ось така проста користь  корисних копалин.