Произношение срочно!1! The Whale One, two, three, four, five, Last month I caught a whale alive. Six, seven, eight ,nine, ten, Then I let it go again ! Why did you let it go ? Because it bit my finger so ! What finger did it bi...
Произношение срочно!1!
The Whale
One, two, three, four, five,
Last month I caught a whale alive.
Six, seven, eight ,nine, ten,
Then I let it go again !
Why did you let it go ?
Because it bit my finger so !
What finger did it bite ?
The little inger on the right !
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зе вол ван ту фри фор файф ласт мон ай каут э вол элайв сикс севен эйт найн тен зег ай лет ит гоу эгэин вай дид ю лет ит гоу бикоз ит бит май фингер соу ват фингер дид ит байт зе литл инджер он зе райт
Гость
Вэ вол уан, ту, фри, фо, файф. Ласт манф ай коф а вол э лив. Сикс, севен, ейч, найн , тэн. Вен я лет ит го эгэин! Вай дид ю лет ит го. Бекос ит бит май финге со! Ват финге дид ит бит. Ве Литл инге он ве риф