Пронумеруй речення щоб утворився текст а) Складні геометричні узори властиві вишивці Галичини, Буковини, Закарпаття. б)Украінська народна вишивка відзначається багатством і різноманітністю. в)Украінську вишивку прикрашають і р...
Пронумеруй речення щоб утворився текст
а) Складні геометричні узори
властиві вишивці Галичини, Буковини, Закарпаття.
б)Украінська народна вишивка відзначається багатством і різноманітністю.
в)Украінську вишивку прикрашають і рослинні візерунки.
г)Вишивка-вид народного декаративного мистецтва.
д)Народна вишивка багата на геометричні елементи.
е)Рослинний орнамент характерний для Полтавщини, Київщини, Чернігівщини.
ж)В україні є багато різноманітних технічних прийомів вишивання; мережання,вирізування,низь,гладь,хрестик.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г ж д а в е б ...................................