Прошу быстро ! ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2 is 3 gets up 4 has 5 goes 6 is 7 doesnt swim 8 helps 9 making 10 loves 2 buy 3 drinking 4 are walking 5 is lauthing 6 is playing 7 wear 8 eats 9 are slipping 10 do you go 11 never eat 12 dont like 13 are you doing 14 is walking