Прошу напишите текст песни jingle bells на английском русскими буквами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дэшин сру зэ сноу, Ин э уан-хос оупэн слей, Оувэ зэ филдз уи гоу, Лафин ол зэ уэй. Белз он боб-тейлз рин, Мейкин спиритс брайт, Уот фан ит из ту райд Энд син э слейин сон тэнайт.Джингл белз, джингл белз, джингл ол зэ уэй! Оу уот фан ит из ту райд ин э уан-хос оупэн слей. Джингл белз, джингл белз, джингл ол зэ уэй! Оу уот фан ит из ту райд ин э уан-хос оупэн слей. 2 Э дей о ту эгоу, ай сот айд тейк э райд Энд сун мис фэни брайт, уоз ситид бай май сайд; Зэ хос уоз лин энд лэнк, мисфочэн симд хиз лот; Хи гот инту э дрифтид бэнк энд уи гот апсот(припев) 3 Э дей о ту эгоу, зэ стори ай маст тел Ай уэнт aут он зэ сноу, энд он май бэк ай фел; Э джент уоз райдин бай, ин э уан-хос оупэн слей Хи лафт эз зеэр ай спролин лай бат куикли дроув эуэйНaу зэ грaунд из уайт, гоу ит уайл юэ ян Тейк зэ гёлз тэнайт, энд син зис слейин сон; Джаст гет э боб-тейлд бей, ту-фоти эз хиз спид Хич хим ту эн оупэн слей энд крэк! юл тейк зэ лид
Гость
Дэшин сру зэ сноу, Ин э уан-хос оупэн слей, Оувэ зэ филдз уи гоу, Лафин ол зэ уэй. Белз он боб-тейлз рин, Мейкин спиритс брайт, Уот фан ит из ту райд Энд син э слейин сон тэнайт. (припев): Джингл белз, джингл белз, джингл ол зэ уэй! Оу уот фан ит из ту райд ин э уан-хос оупэн слей. Джингл белз, джингл белз, джингл ол зэ уэй! Оу уот фан ит из ту райд ин э уан-хос оупэн слей. 2 Э дей о ту эгоу, ай сот айд тейк э райд Энд сун мис фэни брайт, уоз ситид бай май сайд; Зэ хос уоз лин энд лэнк, мисфочэн симд хиз лот; Хи гот инту э дрифтид бэнк энд уи гот апсот (припев) 3 Э дей о ту эгоу, зэ стори ай маст тел Ай уэнт aут он зэ сноу, энд он май бэк ай фел; Э джент уоз райдин бай, ин э уан-хос оупэн слей Хи лафт эз зеэр ай спролин лай бат куикли дроув эуэй (припев) 4 Нaу зэ грaунд из уайт, гоу ит уайл юэ ян Тейк зэ гёлз тэнайт, энд син зис слейин сон; Джаст гет э боб-тейлд бей, ту-фоти эз хиз спид Хич хим ту эн оупэн слей энд крэк! юл тейк зэ лид (припев)