Прошу. Напишите твір на тему "Як наша родина готувалася до зимових свят" використовуючи фразеологізм: НЕ ЧУЮЧИ НІГ, НЕ ПОКЛАДАЮЧИ РУК.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ось і настали зимові свята.Ма з татком, ходили по магазинам за подарунками,і за продуктами.Не чуючи ніг,ми приходили додому.Мама не покладаючи рук,готувала сваткові страви.