Прошу помочь ! Установіть послідовність розгортання подій у творі О.Кобилянської "Земля" Порядок розгортання подій Зміст події 1. Перший епізод а) Анна просить Марійку взяти на виховання одного з бли...

Прошу помочь ! Установіть послідовність розгортання подій у творі О.Кобилянської "Земля" Порядок розгортання подій Зміст події 1. Перший епізод а) Анна просить Марійку взяти на виховання одного з близнюків 2. Другий епізод б) Сава і Рахіра говорять про землю 3. Третій епізод в) Махайла забирають до війська 4. Четвертий епізод г) У лісі знайдено вбитого Михайла 5. П'ятий епізод д) Незнайомий голос повідомляє Марійці,хто вбив Михайла
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-в 2-б 3-г 4-д 5-а щось таке)