ПРОШУ ПОМОГИТЕ Пожалуйста помогите срочно прошу составьте предложения со словами: түсіндіретін боласың, өтетін, отырасың,дағдыланған, қой, үйренгендіктен, қойғаның, шығар, аларсың.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.сен сабак тусиндиретин боласын.2.ол аркашан осы жолмен отетин.3.егер уздик болсан беспен окитын балдардын касында отырасын.4.ол осындай киындыкка дагдыланган.5.апай оган кой деп тыйыс салды.6.ол футболды жаксы уйренгендиктен жаксы ойнайды.7.