ПРОШУ ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!! Зробіть правильний вибір слів, що характеризують, яким має бути мовлення сучасного фахівця. Від вибору вищенаведених ознак мовлення буде залежати, як ви знаєте норми літературної мови і чи вм...

ПРОШУ ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!! Зробіть правильний вибір слів, що характеризують, яким має бути мовлення сучасного фахівця. Від вибору вищенаведених ознак мовлення буде залежати, як ви знаєте норми літературної мови і чи вмієте дотримувати їх. Мовлення має бути Правильним ? вірним Змістовим ? змістовним Професійним ? професіональним Діловитим ? діловим Вúразним ? вирáзним Писемним ? письмовим Богатим ? багатим Устним ? усним
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правильним змістовним Професійним  діловим вирáзним Писемним багатим усним ніби-то так