ПРОШУ СПАСИТЕ. По английскому. Составить 10 предложений правила моей комнаты для гостей с глаголами MUST, MUSTN'T,CAN'T

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
You can t bring aminals to my room You mustn t eat in my room You can t invite your friends to me room You mustn t talk loudly in my room You mustn t run in my room You must be polite in my room You cant do your homework in my room You mustn t jump on me bed You mustn t write any words on the walls in my room You can t touch my books