Протяжно вимову кожному з слив останний голосний звук и запиши букву якою вин позначений,   весна   сим.я  село  несу  стою  идэ  в.е    шпаки   журавли  гаи    назви ризни голосни звуки яки ти вимовив поличи скильки их а скиль...

Протяжно вимову кожному з слив останний голосний звук и запиши букву якою вин позначений,   весна   сим.я  село  несу  стою  идэ  в.е    шпаки   журавли  гаи     назви ризни голосни звуки яки ти вимовив поличи скильки их а скильки букв ти записав   как всё это записать
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
задача не ясна, отпишите на украинском языке