Проверьте и исправьте английский текст, пожалуйста. Английский: Do you want to play any games on ultra-settings watch films and find information? Buy this laptop and you will forget about freezes in games, and slow Internet. It...

Проверьте и исправьте английский текст, пожалуйста. Английский: Do you want to play any games on ultra-settings watch films and find information? Buy this laptop and you will forget about freezes in games, and slow Internet. It main characteristics will be pleased you. Processor 10 x 4.0 GHz, random access memory 32 GB video memory 16 GB hard disk drive to 4TB. Despite these characteristics of the laptop, it has a little weight only 6.5 kg. it has a first-class design. Buy this laptop in just 45,000 rubles, and it will give you priceless minutes of pleasure from using it. Русский: Хочешь играть в новые игры на ультра настройках, смотреть фильмы, быстро находить информацию? Купи этот ноутбук, и ты забудешь про лаги в играх и медленный интернет. Его основные характеристики порадуют вас. Процессор 10x4.0 ГГц, оперативная память 32 Гб, видеопамять 16 Гб, жёсткий диск на 4 Тб. Несмотря на такие характеристики у ноутбука небольшой вес. Всего 6.5 Кг. Первоклассный дизайн. Покупайте этот ноутбук всего за 45000 рублей, и он подарит вам бесценные минуты наслаждения от пользования им.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Want to play new games on ultra settings, watch movies, find information quickly? Buy this laptop and you'll forget about the lag in games and slow Internet. Its main features will delight you. Processor 10x4.0 GHz, RAM 32 GB, memory 16GB, hard drive 4 TB. Despite such features of the laptop is light weight. Only 6.5 Kg. Top-notch design. Buy this laptop just for 45000 rubles, and he will give you priceless moments of pleasure from using it.