Провести спостереження за свiйською твариною i розказати про неi за планом: -Що це за тварина? -Як ii звуть? -Який мае зовнiшнiй вигляд? -Чим хпрчуеться? -Якi мае повадки? -Щоти знаеш про цих тварин? Будь ласка потрiбна повна р...

Провести спостереження за свiйською твариною i розказати про неi за планом: -Що це за тварина? -Як ii звуть? -Який мае зовнiшнiй вигляд? -Чим хпрчуеться? -Якi мае повадки? -Щоти знаеш про цих тварин? Будь ласка потрiбна повна розповiдь про свiйську тварину!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай цією свійською твариною буде корова :) Звичайний житель сільських місць отже 1. Ця тварина корова. 2. Звуть її (якщо ім'я, то нехай буде Чорнушка) 3. Тіло  нашої корови завдовжки 2 метри, а заввишки - 1.5 метри. Має довгий хвіст довжиною півтора метри. Чорнушка має довгі роги, десь приблизно 15 см, а також біля рогів великі вуха. В нашої корови є великі очі, які оточені густими віями. Чорнушка має чорну, в білих плямах коротку шерсть. Наша корова з витягнутою мордою та міцною і довгою шиєю.  4. Харчується наша Чорнушка різноманітно. Так як корови це травоїдні рослини, то влітку корова пасеться на лугах де їсть: пирій, конюшину, очерет, молочай та листки деяких дерев. Також наша Чорнушка дуже полюбляє істи яблука і кукурудзяне листя.  Взимку, коли трави немає, а поля засніжені, корова їсть сіно та траву (люцерну), яка була заготовлена людьми влітку. 5. Корова - тварина, яка дає молоко. Не рекомендовано сильно її бити перед тим як виганяти на пасовище - тварина може згадати ваше "погане" ставлення і у відповідь штовхнути вас рогом чи копитом. 6. Корова - це савець родини бикових. Корова - самка роду, бик - самець. Дорослі корови дають потомство (переважно 1-2 рази на рік) та молоко. Биків в загальному використовують тільки для розмноження корів. Цих тварин розводять для отримання м'яса, шкіри та молока. Середня тривалість життя корови - 20 років, за цей час вона може дати 15-18 потомств. Розрізняють три породи корів, залежно від їх використання: молочні, м'ясо-молочні, м'ясні.  В деяких культурах та релігіях, як навпаки в Індії, корова є священною твариною. Причиняти її шкоду чи вбивати її - це великий гріх. Народи таких країн поклоняються їй та оберігають.