Провідміняйте кількісний числівник 5413546(п' ять мільйонів чотириста тринацять тис?

Провідміняйте кількісний числівник 5413546(п' ять мільйонів чотириста тринацять тис??ч п' ятсот сорок шість)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н. п*ять мільйонів чотириста тринадцять тисяч п*ятсот сорок шість Р .п*яти мільйонів ......... тринадцяти ..... п*ятсот сорока шести Д. п*ятьом мільйонам чотириста тринадцятьом тисячам п*ятсот сорока шести З.=Н. О. п*ятьма мільйонами чотириста тринадцятьми тисячами п*ятсот сорока шестьми  М.на п*ятьох мільйонах чотириста тринадцяти тисяч п*ятсот сорока шести К.------