Провідміняти числівник Одна тисяча дев’ятсод дев’яносто вісім називний родовий давальний знахідний орудний місцевий

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н.в.(хто?що?) одна тисяча дев'ятсот дев'яносто вісім Р.в. (кого?чого?) однієї тисячі дев'ятисот дев'яноста восьми Д.в. (кому?чому?) одній тисячі дев'ятистам дев'яноста вісьмом Зн.в. (кого?що?) одну тисячу дев'ятсот дев'яносто вісім Ор.в. (ким?чим?) однією тисячою дев'ятистами дев'яноста вісьмома М.в. (на кому?на чому?) (на) одній тисячі дев'ятистах дев'яноста восьми