Провідміняти числівник , стотисячний , триста п'ятдесят, дев'ятсот

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н. стотисячний, триста, п'ятдесят, дев'ятсот Р. стотисячного, трьохсот, п'ятдесятьох, дев'ятисот Д. стотисячному, трьомстам, п'ятдесятьом, дев'ятистам З. стотисячний, триста, п'ятдесят,  девятсот О. стотисячним, трьомастами, п'ятдесятьма, дев'ятьмастами М. у стотисячному, у трьохстах, у п'ятдесяти, на дев'ятистах