Провідміняти числівники 309 і 845. (Очень нужно,срочно,пожалуйста)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н. триста дев'ять; вісімсот сорок п'ять. Р. трьохсот дев'яти; восьмисот сорока п'яти. Д. трьомстам дев'ятьом; восьмистам сорока п'ятьом. З. триста дев'ять; вісімсот сорок п'ять. О. трьомастами дев'ятьма; вісьмастами сорока п'ятьма. М. на трьохстах дев'яти; на восьмистах сорока п'ятьох