Провідміняти : обличчя, сторіччя, узбіччя в однині та множині.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Обличчя, обличчя, обличчу, обличчя, обличчям, на обличчі; Обличчя, обличч, обличчям, обличчя, обличчями, на обличчях; Сторіччя, сторіччя, сторіччу, зторіччя, сторіччям, на сторіччі; Сторіччя, сторічч, сторіччям, сторіччя, сторіччями, на сторіччях; Узбіччя, узбіччя, узбіччу, узбіччя, узбіччям, на узбіччі; Узбіччя, узбічч, узбіччям, узбіччя, узбіччями, на узбіччях.