Провідміняти прикметники блакитний блакитна блакитне блакитні

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н блакитний, блакитна, блакитне, блакитні Р блакитного, блакитної, блакитного, блакитних Д блакитному, блакитній, блакитному, блакитним З блакитного, блакитну, блакитне, блакитні О блакитним, блакитною, блакитним, блакитними М (на) блакитному, блакитній, блакитному, блакитних К  блакитний, блакитна, блакитне, блакитні
Гость
Н. блакитний  Р. блакитного Д. блакитному  З блакитний   О блакитним  М блакитному Н. блакитна  Р. блакитної Д. блакитній  З блакитну   О блакитною  М блакитній Н. блакитне  Р. блакитного Д. блакитному З блакитне   О блакитним  М блакитному Н. блакитні  Р. блакитних Д. блакитним  З блакитних   О блакитними  М блакитних