Провідміняти прикметники у множині світлі, кольорові, казкові

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Світлі                             Кольорові                             Казкові світлих                           кольорових                          казкових світлим                          кольоровим                          казковим   свіилі, світлих               кольорові, кольорових         казкові, казкових світлими                        кольоровими                        казковими на-у світлих                  на-у кольорових                    на-у казкових