Провідміняйте числівник 133

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сто тридцять три ста тридцяти трьох ста тридцяти трьом  сто тридцять три ста тридцяти трьома на ста тридцяти трьох
Гость
Н. (Є хто? що?) сто тридцять три  Р. (нема чого? або скількох?) ста тридцяти трьох Д.(даю кому? чому?) ста тридцяти трьом  Зн. (знайшов що, або можливо скільки, якщо числівник) сто стридцять три  О. (орудую ким? чим?) ста тридцятьма трьома  М. (на чому? або на скількох?) на ста тридцяти трьох.   Кл.(Кличний, мало де зустрічається, але в нашій школі ще й його вивчали) Сто тридцять три!  Я розписала спеціально, щоб було більш зрозуміло.