Провідміняйте числівник ТИСЯЧА ВІСІМСОТ П'ЯТДЕСЯТ ТРИ УЧНІ. пожалуйста,помогите,даю 20 баллов честно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н.р. тисяча вісімсот п'ятдесят три учні Р.в. тисяча вісімсот п'ятдесят трьох учнів Д.в. тисяча вісімсот п'ятдесят трьом учням З.в. тисяча вісімсот п'ятдесят трьох учнів/тисяча вісімсот п'ятдесят три учні О.м. тисяча вісімсот п'ятдесят трьома учнями М.в. у тисячі вісімсот п'ятдесят трьох учнів