Провидминяйте именник плече,честь,дiвча в однини та множини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н. - плече честь дівча Р. - плеча честі дівчати Д. - плечеві честі дівчаті З. - плече честь дівча О. - плечем честю дівчам М. - на плечі у честі на дівчаті К.ф. - плече честе дівча
Гость
Н  плече    плечі                    честь         честі            дівча            дівчата Р плеча    плечей                  честі          честі            дівча          дівчат Д плечеві  плечам                честі          честі              дівчаті          дівчатам З плече    плечі                      честь          честі              дівча        дівчат О плечем    плечами            честю        честями          дівчам      дівчатами М на плечі на плечах          на честі       на честях      на дівчі      на дівчатах КЛ. плече                                честе        честі              дівче        дівчата