Провідміняйте подані словосполучення:Фінвнсова система.інформаційний бізнес.158 акціонерів.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н - фінансова система, інформаційний бізнес, 158 акціонерів Р - фінансову систему, інформаційний бізнес, 158 акціонерів Д - фінансовій системі, інформаційному бізнесу, 158 акціонерам З - фінансову систему, інформаційний бізнес, 158 акціонерів О - фінансовою системою, інформаційним бізнесом, 158 акціонерами М - на фінансовій системі, на інформаційному біснесі, на 158 акціонерах