Провідміняйте прізвище імя та по батькові 1 Світлана Василівна Коваленко 2Андрій Тимофійович Ковальчук

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Р. - Світлани Василівної Коваленко, Андрія Тимофійовича Ковальчука Д. - Світлані Василівній Коваленко, Андрію Тимофійовичу Ковальчуку З. - Світлану Василівну Коваленко, Андрія Тимофійовича Ковальчука О. - Світланою Василівною Коваленко, Андрієм Тимофійовичем Ковальчуком М. - на Світлані Василівній Коваленко, на Андрії Тимофійовичу Ковальчуку К.ф. - Світлано Василівно Коваленко, Андріє Тимофійовиче Ковальчук