Провідміняйте за особами в однині та множині теперішнього та майбутнього часу дієслова: танцювати, працювати, телефонувати, стояти, мовчати.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Танцювати-я-танцюю,вiн-танцює,вони-танцюють, ми-танцюємо,ти-танцюєш,ви-танцюєте.(теперiшнiй час) Танцювати-я-танцюватиму,ти-танцюватимеш,вiн-танцюватиме,вони-танцюватимуть,ми- танцюватимемо,ви-танцюватимете.(майбутнiй час). Працювати-я працюю,вони -працюють,вiн- працює,ти-працюєш,ми-працюємо,ви - працюєте. Працювати-я -працюватиму,ти -працюватимеш,вони -працюватимуть,ми-працюватимемо,ви-працюватимете. Телефонувати-я -телефонуватиму,ти-телефонуватимеш,ми -телефонуватимемо,ви-телефонуватимете,вони-телефонуватимуть. Телефонувати-я-телефоную,ми -телефонуємо,ти-телефо- нуєш,вони-телефонують,ви-телефо- нуєте. Стояти-я-стоятиму,ти стоятимеш,ви-стоятимете,вiн-стоятиме,вони-стоятимуть,ми-стоятимемо. Стояти-я-стою,ти- стоїш,ми -стоїмо,вони-стоять,ви-стоїте. Мовчати-я-мовчатиму,ти-мовчатимеш,ми-мовчатимемо,-вони-мовчатимуть,ви-мовчатимете,вiн-мовчатиме. Мовчати-я-мовчу,ти-мовчиш,вони-мовчать,вiн-мовчить,ви-мовчите,ми-мовчимо.