Провідміняйте збірні числівники:двоє,троє,п*ятеро,десятеро та займенники:себе,їхній,її.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н.двоє Р.двох Д.двом О.двома З.двох М.на двох
Гость
н.    —   р.    себе (до себе )    (наголос в цьому відмінку падає на другий склад в першому випадку,  слово що стоїть в дужках - наголос падає на перший склад) д.    собі                                           Зн.    себе                                            Ор.    собою   м.    (на) собі  н. їхній р. їхнього д. їхньому з. їхній (їхнього) ор. їхнім м. (на) їхньому Присвійні займенники (крім його, її) змінюються за родами, числами і відмінками, як прикметники. Займенники його, її - незмінні.