Провідміювати 396 по відмінках...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н.396 Р.трьохсот девяноста шести Д.Трьомстам девяноста шістьом Зн.триста девяносто шість Ор.трьомстами девяноста шістьома М.на трьохсот девяноста шести числівник 90 у всих відмінках крім Н. і Зн. має форму ДЕВЯНОСТА
Гость
називний-триста дев"яносто шість родовий-трьохсот дев"яноста шести давальний-трьостам дев"яноста шести знахідний-триста дев"яносто шість орудний-трьомастами дев"яноста шістьма місцевий-(на) трьохстах  дев"яноста шести