Прямокутник із довжиною 4 см і шириною 8 см розділили на квадрати із стороною 1 см склільки утворилося квадратів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4*8=32(см²)- площа прямокутника 1*1=1(см²)- площа одного квадратика 32:1=32 квадратики Можеш навіть перевірити, накресли прямокутник 4 клітинки на 8 клатинок і поділи його на квадратики по 1 на 1