Прыстаука у словах парад, параить, парадак, паравоз, парабить, пара, папячы, папугай, папужать, папить, папера

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
парад- няма прыстаўкi параiць-прыстаўка па парадак- няма прыстаўкi паравоз- няма прыстаўкi парабiць- прыстаўка па пара-няма прыстаўкi папячы- прыстаўка па папугай- няма прыстаўкi папужаць-прыстаўка па папiць-прыстаўка па папера- няма прыстаўкi