Пять типов вопросов пожалуйсто к предложению He always asks a lot fo quetions

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Does he always ask a lot of questions? Общий He always asks a lot of questions,doesn't he? Разделительный Does he or she always ask a lot of questions? Альтернативный Who always asks a lot of questions? Вопрос к подлежащему How many questions does he always ask?Специальный