Пж складіть не великий твір на тему Мої плани на зимні канікули

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У багатьох є плани на зимні канікули. У мене теж є дуже цікаві плани. Цієї зими у мене в плані найважливішим пунктом є- зробити подарунки близьким на Новий Рік та чудово провести всі зимові свята та самі канікули. Також у мене в плані є катання на ковзанах та санчатах, гра у сніжки з друзями та багато чого іншого. Ось такі мої плани на зимові канікули!!! Думаю підійде)))