Questions: 1 why do you think it is difficult to keep up with technologe these days? 2. what helps us to keep gadgets for a long time? 3. do y

Questions: 1 why do you think it is difficult to keep up with technologe these days? 2. what helps us to keep gadgets for a long time? 3. do you often buy high- tech devices? 4. Do you have broadband at home ? 5. are you gadgets sustainable?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. почему вы думаете, что трудно идти в ногу с технологиями в наши дни? 2. что помогает нам держать гаджеты в течение длительного времени? 3. Вы часто покупаете высокотехнологичные устройства? 4. У вас есть широкополосный дома? 5. у вас устойчивый (или поддерживаемый) гаджет?