Радіус кола , описаного навколо квадрата , дорівнює 3√2 см. Знайдіть площу квадрата.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]w(O;R)[/latex] - окружность, описанная около квадрата [latex]R=3 \sqrt{2} [/latex] см [latex]S -[/latex] ?  [latex]AO=OC=R=3 \sqrt{2} [/latex] см [latex]AC=2AO=2*3 \sqrt{2}=6 \sqrt{2} [/latex] см [latex]AC=d[/latex] , [latex]d-[/latex] диаметр окружности [latex]ABCD-[/latex] квадрат, [latex]AB=BC=CD=AD[/latex] [latex]AC-[/latex] диагональ квадрата [latex]d=a \sqrt{2} [/latex], a - сторона квадрата [latex]a \sqrt{2} =6 \sqrt{2} [/latex] [latex]a=6[/latex] [latex]S=a^2[/latex] [latex]S=6^2=36[/latex] см² Ответ: 36 см²