Ракета,яка летить зі швидкістю v ,розігналася до вдвічі більшої швидкості.У результаті згорання палива повна маса ракети зменшилася вдвічі порівняно з її масою на початку розгону.У скільки разів змінилася при цьому кінетична ен...

Ракета,яка летить зі швидкістю v ,розігналася до вдвічі більшої швидкості.У результаті згорання палива повна маса ракети зменшилася вдвічі порівняно з її масою на початку розгону.У скільки разів змінилася при цьому кінетична енергія ракети?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
v=2v0 m=m0/2 E(k1)=m(0)v(0)^2/2 -------   ------------------------- E(k2)=(m(0)/2*4v(0)^2)/2 E1/E2=1/2 E2=2*E1 Энергия увеличилась в 2 раза