Раптом у долині з-за лісу зявилася хмарка.Це зовсім і не хмарка а внлечезна зграя шпаків.Вона насувалася швидко і зростала на очах.Сонячний весняний день.Скласти кінцівку тексту 2-3 речення й дописати її.і добрати заголовок до ...

Раптом у долині з-за лісу зявилася хмарка.Це зовсім і не хмарка а внлечезна зграя шпаків.Вона насувалася швидко і зростала на очах.Сонячний весняний день.Скласти кінцівку тексту 2-3 речення й дописати її.і добрати заголовок до цього тексту
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я злякався, але придивишись до птахів, зрозумів, що вони добрі і нічого поганого мені не зроблять. Шпаки підлітали до мене все блище і блище, я зачаровано дивився на них і усміхався. Птахи підлетіли зовсім близько і поклали мені у руки лист. Я здивувався, розкрив лист і прочитав його. Це був лист від мами ,в якому була чудова звістка: мама повертається з-за кордону. Я дякую цим птахам. ЗАГОЛОВОК: Чудова звістка, Шпаки-помічники, Не бійтеся птахів...