Раскрой скобки, поставив глагол в Past Simple. 1. I (watch) TV yesterday. 2. Robin (know) about time tunnels. 3. He (invite) everybody to the party.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. I watched TV yesterday. 2. Robin knew about time tunnels. 3. He invited everybody to the party.
Гость
I watched Tv yesterday Robin knew about time tunnels He invited everybody to the party