Раскройте скобки, употребляя глаголы в форме Passive Voice. Предложения переведите. ПОМОГИТЕ СРОЧНО !!! 1)The translation (do) in time. 2)We (im...

Раскройте скобки, употребляя глаголы в форме Passive Voice. Предложения переведите. ПОМОГИТЕ СРОЧНО !!! 1)The translation (do) in time. 2)We (im...Раскройте скобки, употребляя глаголы в форме Passive Voice. Предложения переведите. ПОМОГИТЕ СРОЧНО !!! 1)The translation (do) in time. 2)We (impress) by her acting at the last concert. 3)More raw materials (import) in the future. 4)Your health (improve)with more exercise. 5)The books (retu...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) has been done 2)have beenimpressed 3)have been imported 4)has been improved 5)have been returned 6)have beensent 7) have been manufactured 8) has been held 9) has been mined 10) has been repaired