Раскройте скобки, употребляя глаголы в форме present perfect past simple Presents Perfeкt помогите хоть с чем то 14) Yan (write) a letter to Nicк two days ago/ 15) he (sehd) his letter yesterday. 16) They (just/bay) some post...

Раскройте скобки, употребляя глаголы в форме present perfect past simple Presents Perfeкt помогите хоть с чем то 14) Yan (write) a letter to Nicк two days ago/ 15) he (sehd) his letter yesterday. 16) They (just/bay) some postcards. 17) wheres Pete? I (not see) him for ages/ 18) I (кnow) her for siх years.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Yan wrote a letter to Nick two days ago He sent his letter They have just bought some postcards I haven't seen him for ages I have known her for six years