Рассказ на тему лыжный спорт на татарском.Срочно!!(5-6 предложений)Например: Как я катаюсь на лыжах где, ну для 2-3 классов.Дам 30 баллов)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Минем бар яраткан спорт төре һәм бу-чаңгы. Миңа бик ошый бу спорт ул кызыклы. Мин начела йөрергә лыжы минем барлыкка килде тагын да күбрәк дуслар таптым. Мин белмичә, нигә ул миңа ошады, ләкин мин йөрим бик теләп йөри. Мин телим сезгә бирергә советы запишитесь бу лыжы сезгә ошаячак