Рассказ о происхождении любого цветка(фиалка,ромашка,роза), загадки и стихи про этот цветок на украинском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одна з давньогрецьких легенд присвячено таємничого походженням квіток фіалки. Прекрасний Аполлон - бог сонця - розважав себе тим, що мав чарівну молоденьку німфу - дочка Атласу - жаркими променями сонця. Бідолаха, знемагаючи від нещадно палючого сонця, почала благати про допомогу до самого грізного і могутнього з богів Зевсу. Розчулившись, Зевс перетворив її в фіалку й укрив від сонця в своїх володіннях - в тіні кущів серед лісу. Сховав від чужих поглядів, залишив лише на милування собі. Поки одного разу дочка Зевса Прозерпіна вирушила на прогулянку в ліс. Виявивши чарівні квіти, Прозерпіна нарвала букет, а на зворотному шляху її викрав підступний Плутон. З переляку Прозерпіна кинула букет, і фіалки розсипалися з божественних небес на грішну людську землю. *** Квітки лілово-сині, Як крапельки чорнила. Прийшов з лісу з ними я І мамі подарував. (фіалка) *** Вранці мої квітки Нагадують бур'ян крейда, Зате вночі аромат Наповнює цілий сад! (Нічна фіалка) Ода Фіалку Оксана Благодатова Узамбарская фіалка! Одомашнена пролісок. Твоя чашка-пиалка Виливає світло безмежний. Розливає ніжність всюди Гордовита постава, Ах, звідки, звідки Взявся ти, квітка-фіалка? З шанувальників растенье, Що відчуває радість - Екзотичне плем'я, Самотній аспарагус. Чекає любові твоєї і ласки, Ну, і хто ж його засудить? За одні лише твої очі Він і батьківщину забуде. Ти - домашня дикунка. Ти - простачка, ти - кокетка. Узамбарская фіалка, Миловидна дволітки!