Рассказ от  том "Как зима встречалась с весной" уровень 3 класса. На украинском языке.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Затихає хуртовина. Сильний вітер, міняючи напрям, дрібним сніжним порошком так і норовить дістатися до особи. Але пометет-пометет, і крізь снігову пелену раптом проглядає ясний сонячний світло. Холодна погода змінюється першими відлигами.