Рассказать про украинского видеоблогера(рассказать о его деятельности ; что мне в нем нравится ; чего интересного в нем, что мне понравилось ) Текст на 2,5 страницы. Желательно грамотно, пожалуйста.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Про Ивангая подойдёт? http://www.wikireality.ru/wiki/Ивангай тут всё про него
Гость
Сьогодні я хочу донести вам усім інформацію про братів-відеоблогерів котрі зацікавили мене своєю діяльністю вже давно. Діяльність Халберів(так вони назвали себе як в нік-нейм) почали свою діяльність в YouTube з 8 жовтня 2012 року. Справжні ім'я братів: Сергій та Влад. Вони проживають в місті Київ. Їхнє перше відео було дуже цікавим та захоплюючим, що і зацікавило мене, на те що я дивлюся відео Халберів майже кожного дня.. Їхні нові відео з'являються майже щодня, а моя цікавість спостерігати за ними тільки збільшується. Коли брати знімають будь-яке відео для YouTube то вони намагаються зробити їхнє відео цікавим, не нудним, так як у них є багато фанатів, котрі хочуть бачити нові та процвітаючі відео хоч раз на неділю. На теперешній час вони мають 399 227 підписників на каналі HalBer, що на YouTube. Дивлячись відео цих відеоблогерів, у мене піднімається настрій якщо в мене його навіть немає. До-речі, іноді в їхніх відео присутня інша відеоблогерша- Мар'яна Рожкова(її канал MaryanaRo), частенько з нею вони знімають відео котрі мають назву Chalendge-... Цих "Челенджів" у Халберів з Мар'яною дуже багато: "Musik-Chaledge"; " Foto-Chalenge" та багато інших...Час на моїх олюблених відеоблогерів і їхніх відео я завжди відокремлюю після того, як зроблю всі свої важливі справи…Після добрих справ, потрібно добре відпочити, а отже- це саме час на моїх олюблених відеоблогерів і їхніх чудесних відео...))